Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice.

Ľudia / Milan Hán

Milan Hán

Advisor
linkedinpng

Som senior partnerom v spoločnosti Innovative Management Partner Consulting zodpovedným za strategické poradenstvo vrátane rozvoja obchodného plánu a predajnej stratégie, organizačného rozvoja, analýzy trhu a informácií o zákazníkoch. Predtým som bol výkonným riaditeľom spoločnosti SAP Slovakia (1998-2009), popredného poskytovateľa obchodných riešení na Slovensku a vo svete. Zastával som pozíciu senior viceprezidenta pre krajiny E (2001-2003) zodpovedného za rozvoj trhových možností v rozvíjajúcich sa krajinách regiónu strednej a východnej Európy.

Pod mojím vedením som bol zodpovedný za výsledky hospodárenia spoločnosti SAP Slovakia, ktoré v roku 2007 dosiahlo výnosy vo výške 1 miliardy slovenských korún (43 miliónov USD), čo podľa nezávislej štúdie IDC predstavuje trhový podiel 56,8% v podnikových softvérových aplikáciách na Slovensku. čas. Spoločnosť SAP Slovakia bola pod mojím vedením najväčším nezávislým dodávateľom softvéru poskytujúcim riešenia pre súkromné ​​a verejné účty a podniky všetkých veľkostí.

V roku 2002 som bol nominovaný a získal som prestížne ocenenie Public Image roku informačných technológií (IT) v Slovenskej republike, čím som ma ocenil ako kľúčového jednotlivca v odbore, ktorý významne prispel k rozvoju a pokroku slovenského IT.